PUMA 2014 Dünya Kupası Milli Takım Formalarını Tanıttı

FİNAL
Almanya - Arjantin
13 Temmuz 2014, Pazar - 22:00

3.LÜK MAÇI
Brezilya - Hollanda
12 Temmuz 2014, Cumartesi - 23:00
İtalya, İsviçre, Cezayir, Kamerun, Gana, Fildişi Sahilleri, Şili ve Uruguay’ın PUMA tarafından yapılan yeni formaları görücüye çıktı.
18/04/2014 - 10:04
PUMA, bu yaz Brezilya'ya gidecek sponsoru olduğu sekiz ülke için hazırlanan yeni milli takım formalarını tanıttı. İtalya, İsviçre, Cezayir, Kamerun, Gana, Fildişi Sahilleri, Şili ve Uruguay’ın kendi sahasında ve deplasmanda giyeceği formalar bu hafta FIFA Dünya Kupası'na hazırlık maçları için piyasaya sürüldü.
 
http://www.tribundergi.com/g/482/2210/b/04182014100848_d49cb.jpg
 
Yeni PUMA Milli Takım formaları PUMA'nın futbol kıyafetlerinde uyguladığı bir yenilik olan PWR ACTV özelliğini taşıyor; atletik bağlar ve sıkıştırmanın bir arada kullanıldığı bu teknoloji futbolda bir ilk. ACTV bandı stratejik bir şekilde konumlanarak deride mikro-masaj etkisi sağlıyor, insan bedeniyle birlikte çalışarak performansı maksimize ediyor ve oyuncuların daha hızlı olmasına yardımcı oluyor, aktif kaslara daha efektif enerji sağlıyor. Koltuk altı örgü ekleri ile birlikte vücudun nefes almasını sağlayıp hareket özgürlüğünü artıran bu kombin, PUMA takımlarına bu yıl ki Dünya Kupası'nda rekabet avantajı sağlayacak.
 
Sebastien Thiney, PUMA PLM Takım Sporları Kıyafetleri Bölümü Başkanı bu teknolojiyi şöyle anlatıyor: ''Yeni PUMA PWR ACTV teknolojisi futbolcuların doğal gücünü ve performanslarını optimize etmelerine yardımcı oluyor. Biz; sıkıştırma teknolojisi ve atletik şeritlerle kombinlenen ve tüm bunları performansla birleştiren yenilikçi bir ürün yarattık.''
 
http://www.tribundergi.com/g/482/2210/b/04182014100855_dd2a3.jpg
 
Her takıma ait iç saha ve deplasman formaları, şortlar ve tüm koleksiyon Nisan ayı itibariyle mağazalarda yerini aldı. Ayrıca milli takım formalarında yer alan ACTV teknolojisine sahip PUMA PWR ACTV futbol performans giysileri koleksiyonu da satışa sunuluyor.
FOTOĞRAF ALBÜMÜ

Lahm: "Sorumluluk yeni jenerasyonun"

Philipp Lahm, sürpriz bir şekilde Almanya milli takımından emekli olma kararını Die Zeit gazetesine açıkladı.

Löw: ''İlk günkü kadar motiveyim''

Joachim Löw Almanya Futbol Federasyonu internet sitesinin sorularını yanıtladı. Alman teknik adam, Dünya Kupası, takımın Berlin’de karşılanması, Philipp Lahm’ın emekliliği ve yeni yardımcısı hakkında değerlendirmelerde bulundu.