FİNAL
Almanya - Arjantin
13 Temmuz 2014, Pazar - 22:00

3.LÜK MAÇI
Brezilya - Hollanda
12 Temmuz 2014, Cumartesi - 23:00

İspanya galibiyetle veda etti

Avustralya ve İspanya arasında oynanan son grup maçında 3 gol atarak galip gelen İspanya 2014 Dünya Kupası'na veda etti. İspanya milli takımı oyuncusu David Villa da son kez milli formayı giymenin duygusallığını yaşadı.

Şili İlk 15 Dakikada Bitirdi

B Grubu'ndaki ikinci mücadelede Şili, Avustralya'yı 3-1 mağlup ederek Hollanda'nın ardından grup ikinciliğine yerleşti.

Socceroos’un Son Umudu: Tim Cahill

Tarihteki 19 Dünya Kupasından sadece üç tanesine katılabilen ve bunların sadece birinde gruptan çıkabilen Avustralya, uzun bir uçak yolculuğu sonrasında Brezilya’da ter dökecek. Futbolda farklı bir kültür ve oyun yapısına sahip olan Kangurular’ın Güney Amerika’daki en büyük güven kaynağı ise, New York Red Bulls’da top koşturan Tim Cahill…

Son Şampiyon Veda Ediyor: Avustralya - İspanya

Grupta ilk iki maçını kaybedip elenen son Dünya Kupası şampiyonu unvanına sahip olan İspanya, Avustralya ile veda maçına çıkıyor.

Şili Kangurular'a Karşı

Brezilya'da düzenlenen 2014 FIFA Dünya Kupası'nda B grubu takımları Şili ve Avustralya karşı karşıya gelecek.

Portakallar Avustralya karşısında galip

Avustralya ve Hollanda arasında oynanan grup maçı Hollanda'nın 3-2 üstünlüğü ile sonuçlandı. Temponun eksik olmadığı maçta turnuvadaki 2. sarı kartlarını gören Cahill ve Van Persie, takımlarının sonraki maçlarında sahaya çıkamayacak.

Avustralya'nın İşi Zor

2014 Brezilya ile birlikte dördüncü kez FIFA Dünya Kupası'nda yer alacak olan Avustralya'yı B Grubu'nda zorlu rakipler bekliyor.