FİNAL
Almanya - Arjantin
13 Temmuz 2014, Pazar - 22:00

3.LÜK MAÇI
Brezilya - Hollanda
12 Temmuz 2014, Cumartesi - 23:00

Kosta Rika Lider Tamamladı

2014 Dünya Kupası'nda ilk 2 maçını kazanan Kosta Rika, grubun son maçında elenen İngiltere ile golsüz berabere kaldı ve grubu lider tamamladı

Suarez 2 - İngiltere 1

2014 Dünya Kupası D Grubu'nda ölüm-kalım maçı olarak nitelendirilen karşılaşmada ilk maçlarını kaybeden Uruguay ile İngiltere karşı karşıya geldi. Uruguay,sakatlığı nedeni ile ilk maçta oynayamayan Suarez'in attığı 2 golle maçı kazandı.

Gök Mavililer İngiltere'ye Karşı

2014 Dünya Kupası’nın üçüncü gününde ‘Ölüm Grubu’ olarak adlandırılan D Grubu’nda İtalya ile İngiltere karşı karşıya geliyor.

1966 FIFA Dünya Kupası: İngiltere

1966’daki FIFA Dünya Kupası 1960’ta FIFA tarafından evsahibi ülke olarak seçilen İngiltere’de 11 - 30 Temmuz tarihlerinde düzenlendi. İngiltere aynı zamanda Uruguay ve İtalya'dan sonra kupayı evinde kazanan üçüncü takım oldu.

Beklentilerin Gölgesinde: İngiltere

FIFA Dünya Kupası tarihindeki ilk ve tek şampiyonluğunu 1966 yılında ev sahipliği yaptığı organizasyonda kazanan İngiltere'nin son yıllarda başarısı beklentileri gibi büyük değil.

Kosta Rika'nın Rakibi İngiltere

2014 Dünya Kupası’nda D Grubu’nda büyük sürpriz yaparak gruptan çıkmayı garantileyen ilk takım olan Kosta Rika ile hayal kırıklığı yaratan İngiltere karşı karşıya geliyor.

Tamam mı devam mı maçı: Uruguay - İngiltere

2014 Dünya Kupası’nda Ölüm Grubu olarak adlandırılan D Grubu’nda ilk maçlarını kaybeden Uruguay ve İngiltere karşı karşıya geliyor.

İngiltere bar saatlerini ileri alıyor

BBPA, Brezilya ile olan saat farkı nedeniyle İçişleri Bakanlığı’ndan Dünya Kupası’nda barların kapanış saatlerinin uzatılmasını talep etmiş ve bu talep bakanlık tarafından reddedilmişti. Duruma İngiltere Başbakanı Cameron el koydu.

İngilizler'in Kaptanı Var: Steven Gerrard

Kendi evinde düzenlenen 1966 Dünya Kupası'nda şampiyon olduktan sonra turnuvada yarı final bile göremeyen İngiltere, Brezilya'ya 'gizli favori' olarak gidiyor. Kadroda geçen sezonu çok iyi performanslarla tamamlayan Ada ülkesinin en büyük kozu Steven Gerrard.

Balotelli, Kraliçe'den Öpücük Bekliyor!

İtalya'nın golcü oyuncusu Mario Balotelli, İngiltere'nin Dünya Kupası'ndaki geleceğini yakından ilgilendiren maçı kazanmaları halinde Kraliçe'den öpücük beklediğini açıkladı.

İtalya Galibiyetle Başladı

İtalya, 'Ölüm Grubu' olarak adlandırılan D Grubu'nda karşılaştığı İngiltere'yi 2-1 yenerek kupaya galibiyet ile başladı.

Bir Turnuva Geleneği: Ölüm Grubu

Brezilya'da düzenlenecek olan 2014 FIFA Dünya Kupası'nda İtalya, İngiltere, Uruguay ve Kosta Rika, 'Ölüm Grubu'nda birbirleriyle mücadele edecekler.

Bir Transfer Hikayesi: Rickie Lambert

Futbol bugüne kadar birçok güzel, üzücü ve garip hikâyeye tanıklık etti. Bu seferki hiçbir zaman pes etmeyen ve 32 yaşında olsa bile hayallerini gerçeğe dönüştüren bir adamın adeta film tadındaki hikâyesi.