FİNAL
Almanya - Arjantin
13 Temmuz 2014, Pazar - 22:00

3.LÜK MAÇI
Brezilya - Hollanda
12 Temmuz 2014, Cumartesi - 23:00

İspanya galibiyetle veda etti

Avustralya ve İspanya arasında oynanan son grup maçında 3 gol atarak galip gelen İspanya 2014 Dünya Kupası'na veda etti. İspanya milli takımı oyuncusu David Villa da son kez milli formayı giymenin duygusallığını yaşadı.

Maç Öncesi Maracana'da Olay

2014 Dünya Kupası B Grubu ikinci maçında İspanya ile Şili arasındaki karşılaşma öncesinde bileti olmayan Şilili taraftarlar stada girmeye çalıştı.

Robben'den rekor depar

Ölüm Grubu olarak adlandırılan B Grubu'nda İspanya'ya karşı 2 gol atan Robben, attığı deparla da konuşulmaya devam ediyor.

Hollanda - İspanya: Rövanş!

Brezilya’da düzenlenen 2014 Dünya Kupası’nın ikinci gününde 2010 Dünya Kupası finalistleri karşı karşıya gelecek.

Son Şampiyonun Yeni Silahı: Diego Costa

Son üç kıtalararası turnuvada da şampiyon olarak başarılması zor bir işi gerçekleştiren İspanya, Brezilya'daki 2014 Dünya Kupası'na da en büyük favorilerden biri olarak gidiyor. İnanılmaz isimlerden oluşan kadroya sahip olan Akdeniz temcilsinin bu seferki kozu ise, Brezilya asıllı golcü isim Diego Costa.

Son Şampiyon Veda Ediyor: Avustralya - İspanya

Grupta ilk iki maçını kaybedip elenen son Dünya Kupası şampiyonu unvanına sahip olan İspanya, Avustralya ile veda maçına çıkıyor.

Şili, İspanya'yı Kupa'nın Dışına İtti

Son Avrupa ve Dünya Kupası şampiyonu unvanına sahip olan İspanya grupta ikinci maçta Şili'ye 2-0 yenilerek Dünya Kupası'na veda etti.

51 Yıl Sonra Gelen Bozgun

​2014 Dünya Kupası B Grubu karşılaşmasında Hollanda karşısına son şampiyon unvanı ile çıkan İspanya kalesinde 5 gol görerek bozguna uğradı.

1982 FIFA Dünya Kupası: İspanya

FIFA Dünya Kupası 1982 yılında İspanya'nın konuğu oldu. Format değişikliğine gidilen turnuvada takımlar ilk defa iki grup aşamasında mücadele etti. Takım sayısı ise 24'e çıktı.

Son Şampiyon: İspanya

Son yıllarda büyük başarılara imza atan son Dünya Kupası şampiyonu İspanya, Brezilya’da düzenlenecek olan 2014 FIFA Dünya Kupası’nda unvanını korumaya çalışacak.

Grup Maçları Sonrası 2014 Dünya Kupası'nda Akılda Kalanlar

2014 Dünya Kupası'nda bugüne kadar oynanan karşılaşmalarda akılda kalanlar anlar

Rio’da Kritik Maç: İspanya-Şili

2014 Dünya Kupası B Grubu’nda İspanya ile Şili grubun kaderini yakından ilgilendirecek kritik bir maça çıkıyor.

Hollanda'nın İntikamı Acı Oldu!

2010 Dünya Kupası finalistleri Hollanda ve İspanya, 2014 Dünya Kupası grup maçında karşı karşıya geldi. Hollanda rakibinden 2010'un intikamını 5 golle aldı.

İspanya Dünya Kupası'nı kazanırsa ödül 27 milyon euro!

İspanya'nın Dünya Kupası'nı tekrar kazanması durumunda, FIFA'nın İspanya'ya toplam 27 milyon euro para ödülü vereceği açıklandı.

Kıtalar savaşı

12 Haziran – 13 Temmuz tarihlerinde yirmincisi düzenlenecek olan FIFA Dünya Kupası’nda Avrupa ve Güney Amerika Konfederasyonları’nın çekişmesi söz konusu