FİNAL
Almanya - Arjantin
13 Temmuz 2014, Pazar - 22:00

3.LÜK MAÇI
Brezilya - Hollanda
12 Temmuz 2014, Cumartesi - 23:00

Cezayir ikinci turda!

H Grubu'nun son maçında Rusya ve Cezayir karşı karşıya geldi. Rusya ilk dakikalarda öne geçmesine rağmen Cezayir'in beraberlik golüne engel olamadı ve maç 1-1 sona erdi. Rusya Dünya Kupası'na veda ederken Cezayir grubu ikinci sırada tamamlayarak ikinci turda Almanya'nın rakibi oldu.

Rusya ve Güney Kore Yenişemedi

Gruplardaki ilk maçlar tamamlanırken, son mücadele Rusya ile Güney Kore arasında oynandı. Karşılıklı atılan 1'er golle mücadele beraberlikle sona erdi.

2014 Dünya Kupası'nın En Yerlisi: Rusya

Rusya, 32 takımın yer alacağı 2014 FIFA Dünya Kupası'nda tamamen kendi ligindeki oyuncular ile mücadele edecek olan tek takım olma özelliğini taşıyor.

Belçika İkinci Tur'da

2014 Dünya Kupası H Grubu ikinci maçında Rusya'yı 1-0 yenen Belçika, ikinci Tur'a yükseldi.

"Taeguk Savaşçıları" Rusya karşısında

Dünya Kupası bu sene birçok takımı tarihlerinde ilk kez karşı karşıya getiriyor. Bu takımlar arasında Rusya ile Güney Kore de var. İki takım bu gece 01.00’de Cuiaba kentindeki Pantanal Stadı’nda ilk grup maçına çıkacaklar.

Belçika'nın rakibi Rusya

2014 Dünya Kupası H Grubu'nda Rusya ile Belçika karşı karşıya geliyor.

Ruslar, Brezilya'da 10'a Güveniyor: Alan Dzagoev

Tam 12 yıl aradan sonra Dünya Kupası oynayacak olan Rusya'da nefesler tutuldu. Senelerdir başarıya ve milli arenada heyecana aç olan ülke, 2014 Dünya Kupası'nda sürpriz yapmak için ter dökecek. Avrupa temcilsinin Brezilya'daki en büyük kozu ise, CSKA Moskova ile Rusya Ligi'ni şampiyon bitiren Alan Dzagoev olacak.